30 dňové
SMS výzvy

Vaša najrýchlejšia cesta za spestrením života!
ZAČAŤ VÝZVU

Poznáte ten pocit?

Práca, domácnosť, povinnosti - stále dookola. Dni sa Vám zlievajú dokopy a občas v tom nevidíte zmysel... Do toho svet ovládne pandémia a vy už nemôžete naozaj takmer nič. Máte chuť zažiť niečo nové , aspoň na chvíľu uniknúť realite, zabudnúť na lockdowna opäť sa na niečo tešiť?

Vyskúšajte 30 DŇOVÚ SMS VÝZVU – mesiac plný zážitkov!

Ako to funguje?

Predstavte si, že „hráte HRU“. Nie však takú, na aké ste doteraz zvyknutí. Vaša hra trvá 30 dní, počas ktorých Vám každé ráno pípne SMS-ka s novou výzvou - úlohou pre Vás, ktorou si spestríte svoj deň alebo vzťah, zažijete niečo nové alebo dokonca úplne zmeníte životný štýl. Nikdy neviete, čo Vás čaká a každý deň je pre Vás jedno veľké prekvapenie. Znie Vám to ako z nejakého filmu? U nás je ten film realitou a vy môžete byť hlavným hrdinom!

VYBERTE SI TÚ SPRÁVNU VÝZVU PRE VÁS 

Či už ste single, zadaný alebo rodič, máme výzvu aj pre Vás!

SINGLE VÝZVA

Spestri si svoj život!

viac info

PARTNERSKÁ VÝZVA – 1. LEVEL

Zážitky a príjemné chvíle vo dvojici

viac info

PARTNERSKÁ VÝZVA – 2. LEVEL

Pokračovanie pre absolventov partnerskej výzvy LEVEL 1

viac info

RODINNÁ VÝZVA

Pre rodičov s deťmi (vhodné od 10 rokov)

viac info

FIT VÝZVA

Pre chudnutie a zdravý životný štýl

viac info

VÝZVA AKO DARČEK

Obdarujte svojich blízkych, rodinu alebo kamarátov jednou z našich 30 DŇOVÝCH VÝZIEV!

viac info

1 NÁPAD = 1 KARTIČKA

Inšpiratívne kartičky predstavujú pomoc pre ľudí, ktorým chýba inšpirácia, či nápady a zároveň nechcú stráviť dlhé hodiny vyhľadávaním na internete. V každej edícii Vám predstavujeme 50 NAJORIGINÁLNEJŠÍCH NÁPADOV vo forme kartičiek, ktoré si po zakúpení môžete stiahnuť v PDF formáte. čím získate trvalý prístup ku kartičkám. Následne si ich môžete vytlačiť, nastrihať a MAŤ ICH VŽDY PO RUKE.

Váš zásobník NÁPADOV tak bude enormne VEĽKÝ a pritom sa vám ZMESTÍ DO VRECKA!

two young girls smiling and laughing

VYBERTE SI Z NAŠICH PRODUKTOV

KAŽDÝ DEŇ JEDNA NOVÁ ÚLOHA PRE TEBA FORMOU SMS. *Úlohy sú prispôsobené aktuálnej situácii a je možné ich plniť aj počas lockdownu! PRE ÚSPEŠNÉ ZAČATIE VÝZVY, PROSÍM VYPLŇ DÁTUM ZAČATIA DO POZNÁMKY V OBJEDNÁVKE!
Najskorší dátum začatia výzvy je 48 hodín od zakúpenia produktu
Deň pred začatím výzvy obdržíš úvodnú SMS s inštrukciami

SINGLE výzva

KÚPIŤ
KAŽDÝ DEŇ JEDNA NOVÁ ÚLOHA PRE VÁS A VÁŠHO PARTNERA FORMOU SMS. *Úlohy sú prispôsobené aktuálnej situácii a je možné ich plniť aj počas lockdownu! PRE ÚSPEŠNÉ ZAČATIE VÝZVY, PROSÍM VYPLŇTE DÁTUM ZAČATIA DO POZNÁMKY V OBJEDNÁVKE!
Najskorší dátum začatia výzvy je 48 hodín od zakúpenia produktu
Deň pred začatím výzvy obdržíte úvodnú SMS s inštrukciami

Partnerská výzva 2. LEVEL

KÚPIŤ
Obdarujte svojich kamarátov, blízkych alebo rodinu poukazom na akúkoľvek z našich 30 ĎNOVÝCH VÝZIEV!

Voucher výzva

KÚPIŤ

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Ako sa zapojím do výzvy?
Pri zakúpení Vami vybranej výzvy, zadáte pri objednávke telefónne číslo / čísla na ktoré si želáte zasielať sms správy +dátum začatia výzvy, ktorí Vám vyhovuje. Pokiaľ tento dátum neviete môžete nám ho dodatočne poslať na info@ideus.sk (pre identifikáciu aj s číslom faktúry / objednávky).
Kedy chodia SMS správy?
Úvodná sms správa Vám príde deň pred prvou úlohouo 18:00. Následne výzvy-úlohy chodia každý deň o 8:00 ráno.
Ako postupovať ak som zadal nesprávne telefónne číslo?
-        Pokiaľ potrebujete zmeniť zadané telefónne číslo napíšte nám prosím na info@ideus.sk a číslo Vám dodatočne opravíme.
Je možné pozrieť si ukážky úloh?
-      Áno, po rozkliknutí konkrétnej výzvy si môžete pozrieť aj ukážky úloh, aby ste získali predstavu, či bude program pre Vás zaujímavý.
Kedy najskôr od zakúpenia je možné výzvu začať?
-      Pri objednávke do 16:00 je možné začať výzvu už nasledujúci deň.

POVEDALI O NÁS

Najlepšia vec!

Za mňa je toto najlepšia vec akú som na internete našla!!! Každého viem originálne prekvapiť keď má sviatok, deti zabavím raz-dva s Vašimi nápadmi a teraz pracujem na tom ako šetriť 😊 Dúfam, že prídu aj nové edície! Obrovské ĎAKUJEM!

- Gabriela K.

Toto som potrebovala!

Perfektné! Zakúpila som si ČO ROBIŤ DOMA S DEŤMI a také skvelé nápady som nečakala. Kopec zábavy je doma a decká sa nikdy nenudia, dokonca sami pýtajú nové aktivity z ,,čarovných kartičiek“ , ako to sami volajú. TOTO SOM POTREBOVALA! Môžem len odporučiť!

- Adriana M.

Sú geniálne

Dobrý deň, ďakujem za Vaše kartičky. Mám už všetky druhy a nápady sú geniálne! Teraz radím vo všetkom aj známym a každý sa ma pýta kde na také super nápady chodím. No predsa na IDEUSE!

- Mária W.

Je to topka

Nikdy neviem, čo kúpiť polovičke, aby som zabodoval. Vaše kartičky s nápadmi sú topka, zachránili ma! Inšpiroval som sa keď mala narodeniny, aj na Valentína. Polovička bola z toho úplne paf :D

- Peter K.

Vrelo odporúčam

Wow. Toľko skvelých a originálnych nápadov za tú cenu naozaj stojí! Vrelo odporúčam každému. Kúpila som si čo robiť doma s deťmi a ako ušetriť a veľmi mi to pomohlo! ĎAKUJEM a teším sa už teraz na nové kartičky :-P

- Vladimíra Š.

Toľko zážitkov som nezažil

Trpel som vyše roka depresiami, nič ma už nebavilo... Keď som videl Vašu ponuku na nápady ako zatočiť so stereotypom neváhal som ani sekundu ... a neľutujem! Začal som poctivo realizovať takmer všetky nápady a toľko zážitkov som nezažil za celý život ako za pár týždňov s týmito kartičkami! Naozaj ĎAKUJEM!

- Miroslav P.

Mesačný Nápadník
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.